Czerwona Oliwkafrench and italian wines

Czerwona Oliwka

Koncepcja doradcy win pomagającego w wyborze wina i znalezieniu najlepszej jego ceny. Cechą wyróżniającą jest bezpośredni kontakt i personalizacja pod kątem zamawiającego. Każdy wybór poprzedza degustacja oraz określenie indywidualnych preferencji klienta. Wina dla Czerwonej Oliwki selekcjonowane są przy pomocy doradców i specjalistów wybierających wina między innymi na brytyjski dwór królewski, czy do parlamentu europejskiego.

Franck Zitarosa Franck Zitarosa

Trudno wyobrazić sobie lepsze połączenie w winiarskim świecie – W połowie Francuz, w połowie Włoch. Dorastał w rodzinie o długoletnich tradycjach winiarskich i wyrobu oliwy. Współpracował z luksusowymi markami z branży modowej, gastronomicznej i hotelarskiej na całym świecie. Wprowadził do Polski wiele francuskich marek i produktów. Nauczył języków obcych i picia wina setki Polaków dzięki prowadzonej przez niego szkole językowej i wielu indywidualnym szkoleniom. Podróżował po wszystkich kontynentach poznając najbardziej egzotyczne smaki i aromaty. Miłośnik serów, interesujących win i dobrej grappy. Prywatnie maratończyk i wielbiciel jazzu. Absolwent prestiżowej szkoły Wines and Spirits Education Trust w Londynie.

Konrad Lassota Konrad Lassota

Działający z sukcesami w branży gastronomicznej od przeszło 10 lat. Współpracował z najlepszymi hotelami w Polsce (Grupa Likus,, Sheraton, Hilton) i najlepszymi kucharzami (Wojciech Modest Amaro, Karol Okrasa, Andrea Camastra). Osiągnął wyróżnienie trzech sztućców Michelin dla restauracji Cyrano de Bergerac w Krakowie (co plasowało ją na najwyższym poziomie wśród ówczesnych restauracji w Polsce). Przygotował także najlepszą i jak dotychczas jedyną kartę win w Polsce wyróżnioną przez winiarski magazn Wine Spectator nagrodą „Best Award of Excellence” (2 kieliszki). Obsługiwał najważniejsze głowy państw i znamienitych artystów. Zorganizował dziesiątki warsztatów winiarskich, szkoleń eventów i festiwali skupiających od 10 do 50 000 tysięcy uczestników. Absolwent prestiżowej szkoły Wines and Spirits Education Trust w Londynie.

Skontaktuj się z doradcą
Francuskie i włoskie wina © Czerwona oliwka 2017 || powered by e-promocja